Resort so službami All inclusive a výbornou polohou v blízkosti strediska Playa del Carmen vhodný ako pre rodiny, tak aj pre páry a dospelých, ktorým ponúka časť Adults Only.
Popis: hotelový rezort sa nachádza blízko letoviska Playa del Carmen v štvrti Playacar. Ubytovanie je rozdelené do troch sekcií. Family Section vhodná pre rodiny s deťmi, klubmi pre menšie deti aj tínedžerov, Royal Elite Hacienda Section pre tých, ktorý vyhľadávajú relax vo vlastnej vilke a Select Club Adults Only pre dospelých, ktorým poskyuje optimálne súkromie od zvyšku rezortu, vlastný bazén v štýle lagúny, bary a exkluzívne raňajky v Lounge bare. Nákupné možnosti sú dostupné cca 5 min. chôdze od hotela v menšom nákupnom centre, centrum Playa del Carmen je vzdialené cca 3 km. Letisko je vo vzdialenosti 60 km.
Vybavenie: 170 m dlhý "infinity" bazén (celkom 9 bazénov, vrátane jedného v Adults Only), 819 izieb, 8 reštaurácií a 2 Snack bary, 6 barov, kaviareň Cupcake Cafe, diskotéka, možnosť usporiadania svadby, Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch resortu, detský klub, ihrisko, detské bazény, Mini Eco Park, Teen´s Club, babysitting, herňa, SPA, priestranné fitness centrum, požičovňa áut, obchodná pasáž, lekárska pomoc.
Pláž: piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis zdarma.
Zábava a šport: fitness centrum, aerobik, vodné pólo/basketbal, zumba, cyklotúry, nemotorizované vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, tenis, SPA Del Mar s ponukou masáží a rôznych telových procedúr, Kids SPA, biliard, stolný tenis, šachy, spoločenské hry, zábavné programy a živé vystúpenia, night club.
Stravovanie: all inclusive. K dispozícii je hlavná reštaurácia s bufetom, v Adults Only časti Oceanfront Breakfast (raňajky a snacky), Il Piemonte (talianska), Gourmex (mexická), El Gaucho (mexická), Fogo de Janeiro (brazílska), Le Gourmet (francúzska), Asiana (ázijská), Lobby bar, Cupcake Cafe a 24-hodinový room service.
Vybavenie izieb: štandardne je izba vybavená klimatizáciou, TV, trezorom, minibarom, setom na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy a kozmetickými potrebami. Riviera Family Section sa nachádza v srdci rezortu a len pár krokov od bazénov, ponúka suity s rozlohou 52 m2 (max. 2 dospelí a 3 deti). Royal Elite Hacienda Section ponúka nedávno zrekonštruované vilky. V tejto časti nájdete izby Hacienda Junior Suite s rozlohou 37 m2 (max. 3 dospelí a 2 deti) s vlastnou terasou, bazénom a jacuzzi a Royal Elite One Bedroom Suite s rozlohou 73 m2, ktoré ponúkajú priestrannú obývaciu časť a jacuzzi priamo v spálni. Časť Select Club Adults Only sa nachádza pri pláži, je určená len pre dospelých (od 18r.). V izbe Ocean Front s rozlohou 29 m2 sa môžu ubytovať 2 dospelí, v izbe Superior (32 m2) 3 dospelí.
Poznámka: Výhody jednotlivých častí resortu:
Select Club Adults Only
Royal Elite Hacienda Section
Riviera Family Section
https://www.sandos.com/sandos-playacar/all-inclusive-resort-playa-del-carmen
244 izieb tohto typu sa nachádza v blízkosti pláže, v časti vyhradenej len pre dospelých od 18 rokov. Vybavenie: king-size posteľ alebo dve double postele, obývacia časť s pohovkou, kúpeľňa so sprchou, minibar, set na prípravu kávy, klimatizácia, TV, trezor. Balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén.
45 izieb tohto typu sa nachádza priamo v blízkosti pláže, v časti vyhradenej len pre dospelých od 18 rokov. Vybavenie: king-size posteľ alebo dve double postele, obývacia časť s pohovkou, kúpeľňa so sprchou, minibar, set na prípravu kávy, klimatizácia, TV, trezor. Balkón alebo terasa s výhľadom na more.
20 štandardne vybavených viliek s privátnym bazénom a jacuzzi. Balkón alebo terasa orientovaná do tropickej záhrady.
35 štandardne vybavených viliek, s oddelenou spálňou a obývacou časťou s pohovkou a jedálenským stolom. K vilke patrí súkromný bazén a jacuzzi, a tiež balkón alebo terasa orientovaná do tropickej záhrady.
193 štandardne vybavených izieb ponúkajúcich ubytovanie až pre 5 osôb. V izbe sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 osoby. V kúpeľni je separátna sprcha a hydromasážna vaňa. Balkón alebo terasa sú orientované do záhrady alebo majú výhľad na bazén.
197 štandardne vybavených izieb ponúkajúcich ubytovanie až pre 5 osôb. V izbe sa nachádzajú dve double postele a jedna sofa. V kúpeľni je separátna sprcha a hydromasážna vaňa. Balkón alebo terasa sú orientované do záhrady alebo majú výhľad na bazén.
Termín | Počet dní | Osoby | Cena | ||
---|---|---|---|---|---|
Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !
*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.
* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS za poplatok 5,6% z celkovej ceny zájazdu.
Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.
PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE
PLAMENIAKY A PIRAMÍDY
Mohlo by sa vám páčiť
Copyright © 1994 - 2025 Cestovná kancelária ESO travel s.r.o., všetky práva vyhradené Aira GROUP, Outsourcing IT